לקוחותינו - אופיסרוויס
continents

לקוחותינו

במסגרת יחסי האמון עם לקוחותיה, נוהגת אופיסרוויס לשמור על סודיות מלאה לגבי זהותם ואופי ההתקשרות עמם. יחד עם זאת, נציין כי בין המשתמשים בשירותינו נמנות החברות הגדולות ביותר בעולם התוכנה, החומרה, ענקיות אינטרנט וטלקומוניקציה, בתי חולים, שירותי בריאות ומוסדות רפואיים, מהנדסי בניין ומהנדסי מכונות, אדריכלים, משרדי עורכי דין ובתי משפט בכל העולם, בנקים, חברות ביטוח ותאגידים רב-לאומיים, חברות תרופות, חברות תעופה, חילות אוויר, חברות אוויוניקה ואירונאוטיקה, הוצאות לאור, מערכות עיתונים, מגזינים, קונגלומרטים של גז, נפט וחשמל, אוניברסיטאות ואקדמאים.

בין לקוחותינו:

Amdocs Alvarion Clal Matrix Bermad Starhome Zinko Teoco Issie Shapiro TAU Etgarim Shitufim Tahal Cardo FIDF OpenUni A.Dori Leumi Unicef HalmanAldubi

המלצות:

פולי קנצ'וק - מנהלת פרוססינג חברת EuroVat

שלום רב

לשמחתי אנו נעזרים בשירותי התרגום של חברתכם. אנו מאוד מרוצים מאיכות התרגומים, מהמהירות שבה מבוצעת העבודה, מהבנת הנושא במלואו, וכמובן מהיחסים הבינאישיים הטובים בינינו, לאורך שנים רבות.

אנו המלצנו בעבר ללקוחות רבים שלנו להשתמש בשירותיכם, ואני יודעת כי השירות והאיכות היא לשביעות רצונם המלאה, כמו גם שלנו.

אנו מקווים להמשך דרך פוריה ומשגשגת עבורכם, וכמובן – עבורנו. תודה רבה על עבודת שנים רצופה, איכותית, נעימה ומקצועית.

בברכה

פולי קנצ'וק
מנהלת פרוססינג חברת EuroVat

רוה אלעזרי גלבץ - מנהלת פירסומים אוניברסיטת תל-אביב

לכל המעוניין,

מזה ארבע שנים שנפל בחלקי הכבוד והעונג לעבוד עם חברת אופיסרוויס בניהולו של יוסף ונגר. החברה סיפקה לאוניברסיטת תל אביב תרגומים יוצאים מן הכלל לאנגלית, עברית ומספר שפות אירופאיות, כמו גם שירותי עריכה והגהה ברמה הגבוהה ביותר.

מר ונגר הוא איש מקצוע מסור וראויה לציון האחריות האישית שהוא נוטל על עצמו לאיכות הביצוע של העבודה. אף פרויקט שמסרנו לידיו לא היה קטן מדיי, או גדול מדיי – כולם זכו למידה שווה של מאמץ והשקעה. השירות אישי ואדיב תמיד והמחירים – הוגנים.

העבודה עם אופיסרוויס שידרגה באופן דרמטי את יכולתנו לתקשר כארגון בשפות שונות.

אני ממליצה בחום על אופיסרוויס לכל ארגון ולכל פרויקט שהוא.

בכבוד רב,

רוה אלעזרי גלבץ

מנהלת פירסומים
אגף לקשרי חוץ ופיתוח משאבים
אוניברסיטת תל-אביב

יפעת בכור - סמנכ"לית שיווק ידידי צה"ל בארה"ב (FIDF)

ארגון ידידי צה"ל בארה"ב (FIDF) משתמש בשירותי חברת אופיסרוויס - ונגר בע"מ מאז שנת 2009 וגאה להמליץ בחום על חברה זו ועל יוסי ונגר כספק שירות מצוין ובעל סטנדרטים גבוהים.

חברת אופיסרוויס - ונגר בע"מ תרגמה עבור FIDF עשרות כתבות ומסמכים בשפות שונות ובתחומים מגוונים. התרגומים המוזמנים על-ידי FIDF מתבצעים הודות ליוסי ונגר ואנשיו במהירות, ביעילות, במקצועיות, וברמה גבוהה במיוחד.

בזכות האיכות, השירות האישי, והעמידה המדויקת בלוחות הזמנים, ארגון FIDF מרוצה מהשירות וממליץ על עבודה עם ספק זה.

בברכה

יפעת בכור

סמנכ"לית שיווק
ידידי צה"ל בארה"ב (FIDF)

צור קשר